– POZOR – počet míst je omezený, reaguj rychle! –

Dokonalá řeč těla + Dokonalý tanec

Chceš být opravdu úspěšným mužem při seznamování a nejen u něj? Znásobit svou úspěšnost při jednání s lidmi a na rande? Automaticky působit jako vyrovnaný sebevědomý muž, co si získává druhé lidi jen tím, že je? Tak to se začni těšit na tuhle akci! Nácviky dokonalé řeči těla a dokonalého svůdného tance Ti ukáží, jak moc se dá v krátkém čase za 2 dny zlepšit. Raketově Ti stoupne úspěšnost při oslovování z průměrných 2 čísel z 10ti oslovení na 5 čísel z 10ti oslovení jen tím, že budeš působit zcela jinak – svou mocnou řečí těla! A na parketu Ti skokově vyletí úspěšnost z běžných 3 sváděcích tanců „až do cíle“ z 10ti na 8! A to jsou fakta účastníků, kteří na tomto tréninku byli loni. Jak je to možné? Čti dál!

nacviky-4

První den (sobota 23.1.) bude probíhat výuka hravého sváděcího klubového tance, aneb jak má chlap se ženou tancovat, aby ji zaujal a získal, hrál si s ní jak kočka s myší (to ony mršky milují;-) a postupně tanec převádět na sváděcí tanec se sexuální energií a magií. Od oběda do večera tak protancuješ s domluvenýma rajcovníma holčinama (je jim mezi 18-28, třeba se i seznámíš jak už se to několikrát z našich kurzů stalo). Vždy Ti názorně ukážu co a jak dělat, že to pochopí i chlap, který v životě netancoval a říkal si “já tančit neumím”. To změníme!! A uvidíš, že už jen za jedno prodloužené odpoledne začneš ženské na parketu protáčet a samy se Ti tam budou nadhánět, jen abys jim věnoval chvíli času. Možná to je teď pro Tebe science-fiction, avšak věř, že pro nás ostřílené svůdníky je to denní chlepa. A jako bonus Ti tam přidám i nácvik magických momentků – kouzelných okamžiků, které když umíš v ženě vyvolat, rozbuší se ji srdce a zvlhne… a pak už je to hračka ať máš úmysly jakékoliv! 😉

Druhý den (neděle 24.1.) je o Tvé řeči těla. Tedy toho, jak se projektuješ navenek. Víš, že 93% předaných informací není slovy? Slova mají pouze 7% informační hodnotu podle několika vědeckých studií, hlavní ovlivňování se děje neverbálkou, tedy řečí Tvého těla – to zaujímá celých 93%! Proto Ti možná pokusy o oslovení a rande a vztahy nevycházely. To se teď jednou provždy změní. ANO! Celý den budeme pracovat na desítkách různých cvičení jak svou řeč těla zlepšit. Budeš si pak připadat jako že Ti patří svět jako kdybys byl James Bond! Lidi a okolí Tě totiž tak budou brát. Okamžitě si získáš RESPEKT, DŮVĚRU a STATUS. Jen tím, jaké jednotlivé partie svého těla jak zapojíš a bude to jako jeden celek vypadat. Neverbálka, hlas, gesta, pohledy, výrazy atd. Tohle Ti změní chlape život ve všech oblastech – i v kariéře, žádostech o práci, na pohovorech, při jakémkoliv jednání s lidmi. Začni se na to těšit, bude to pecka!

Co Tě na nácvicích „HRAVÉHO SVŮDNÉHO TANCE“ čeká?

 • Trénink vyzývání žen k tanci
 • Trénink jak dominantně odvést ženu na parket
 • Trénink různých způsobů klubového tance
 • Trénink tancování se 2 ženami najednou
 • Trénink jak se dostat do skupinky 2-3 žen
 • Trénink sexuálních momentů v tanci
 • Trénink jak přejít v tanci k líbání
 • Trénink magických momentků v tanci

Co Tě na nácvicích „DOKONALÉ ŘEČI TĚLA“ čeká?

 • Jak se umět prodat druhým lidem
 • Jak zlepšit držení svého těla
 • Jak zlepšit svou chůzi na více sebevědomou
 • Co udělat proto, abys působil dominantně
 • Trénink správné chůze, sezení a stání
 • Trénink jak dominantně hovořit a používat hlas
 • Trénink jak si vybudovat podvědomou důvěru
 • Trénink jak způsobit v lidech pocit, že jsi lídr
 • Trénink neverbální komunikace co ženy milují
 • Trénink jak efektivně vždy zastavit ženu
 • Trénink jakými záznaky těla vyprovokovat ženu k sexu

Na tomhle prostě nesmíš chybět! Jen praxe dělá mistry. Tak se pojď zdokonalovat a trénovat. Získat nové zkušenostmi, vyšší sebevědomí a spoustu tipů a triků jak zlepšit své vystupování navenek a být si naprosto jistý v hravém sexy mužném tanci, kterému žádná žena neodolá. Včetně vychytávek jak si ji dovést na parket a upoutat pozornost. Tohle je snad nejlepší akce v poměru čas / výkon, jakou dělám. Dá Ti to fakt hodně, takže honem do toho, dokud jsou ještě volná místa, pak tuto stránku uzavřu ze dne na den!

Těším se právě na Tebe chlape. Bude to jízda!

David Hůrka, kouč a lektor Akademie Flirtu
autor video-tréninků Zákony Atraktivity, Mistrovství Svádění a Letní Flirt

Organizační informace:

Kdy? 23. a 24. 1. 2016
Kde? Praha 3 (upřesníme jen registrovaným účastníkům)
Za kolik? „Dokolaná Řeč těla“ za 2488 Kč, „Hravý sexy tanec“ za 2489 Kč
Sleva? Přijď na oba dva dny a získáš 1 000 KČ SLEVU! Tj. cena za oba dva dny je pouze 3977 Kč včetně DPH a všech poplatků.
Pro koho? Pro všechny chlapy, kteří se chtějí rychle posunout a něco pro to také udělají.
Jak se přihlásit? Vyplň formulář níže a zaplať účastnický příspěvek a máš místo jisté.

Tak co, investuješ do sebe 1-2 dny
a ušetříš si roky zklamání a odmítání?

………………………………………………………………………………………………………………………

Natrénuj si jak na ženy přímo na asistentkách.
Balení žen bude pak rázem jednodušší!

kolaz-b4

kolaz-b4

kolaz-b4

„Na kurzu svádění se mi otevřel nov obzor znalostí a dovedností, jak oslovovat ženy a pracovat s nimi, spousty zajímavých poznámek, zajímavých přednášek a zábavy.“
František Složil

„Trénink byl supr, určitě všem doporučuji, ničeho nelituji. „
David

„Trénink se mi líbil, určitě mi něco dal, co se projeví s odstupem času.“
Honza Hušák

POZOR – Jakmile bude kapacita volných asistentek naplněna, stránka se ze dne na den uzavře!