ZDOKONAL SE. ZLEPŠI SE. NATRÉNUJ SI TO. BUĎ SI JISTEJ!

Nácviky oslovování žen + Sváděj při tanci

Blíží se období párty, Vánoce, seznamovací akce, novoroční večírky a oslavy… nebuď ten, který skončí sám jen s pivkem v ruce jako holé neštěstí. Buď ten, který se seznámí s krásnýma holkama a nějakou hravě získá, a to nejen její srdce ;-). Od toho jsou tyto speciální vánoční nácviky – jak co nejlépe zaujmout a ženu svést během zimního období a proměnit pouhé štěstí na jistotu. Tímto by měl projít každý chlap, který chce znát fígle a triky jak na to!

Nestačí totiž znát jen teorii… že se máme dotýkat, být zábavní, dominantní, šeptat provokující slůvka apod. Ta je jen 20% úspěchu, zbylých 80% je o praxi. Chceš-li se naučit jak prakticky nejlépe ženy oslovovat a dotýkat se jich uvnitř i venku, umět je hravě zastavovat a svádět nejen při tanci, tak tato akce je pro Tebe jako stvořená! Vyzkoušej si vše „nanečisto“ v bezpečném prostředí na mých sexy asistentkách. Propůjčím ti spoustu sexy žen, abys to na nich mohl trénovat! Proto Tě zvu na super akcičku, která Ti dá sebejistotu a ženy už si budeš vybírat Ty a ne ony Tebe. Toto je poslední příležitost v tomto! Takže jaké by to bylo být si 100% jistej jak si pěkné ženské získat? Umět to?

nacviky-4

První část dne (sobota 10.12.) je zaměřena na oslovování a zastavování žen v různých situacích. Budeš v námi vyhrazeném tanečním sále se zrcadli trénovat na spoustě sexy asistentek… a zkoušet a zkoušet. Vždy Ti to názorně ukážu a nechám trénovat a trénovat. Techniky a způsoby úderného zastavování žen. Oslovování v kavárnách, restauracích, MHD, na párty, na diskotékách a barech, na ulici, v obchodě s oblečením i v potravinách, ve frontě… a další a další možná místa. Naučíš se spoustu hravých „otevření“ a ty mé nejosvědčenější otvíráky, se kterými mívám brutální úspěšnost (a zhruba v 85% případů mi dávají samy své číslo). Chceš to umět? A mít takovou úspěšnost taky? Tak se přihlas a naučím Tě to!

Druhá část dne (sobota 10.12.) bude probíhat výuka hravého sváděcího klubového tance, aneb jak má chlap se ženou tancovat aby ji zaujal a získal, hrál si s ní jak kočka s myší (to ony mršky milují;-) a postupně tanec převádět na sváděcí tanec se sexuální energií a magií. Protancuješ s domluvenýma rajcovníma holčinama hodiny tělo na tělo (je jim mezi 18-28, třeba se i seznámíš). Vždy Ti názorně ukážu, co jak dělat, že to pochopí i chlap, který v životě netancoval a říkal si “já tančit neumím”. To změníme!! A uvidíš, že už jen za jedno prodloužené odpoledne začneš ženské na parketu protáčet a samy se Ti tam budou nadhánět, jen abys jim věnoval chvíli času. Možná to je teď pro Tebe science-fiction, avšak věř, že pro nás ostřílené svůdníky je to denní chlepa. A jako bonus Ti tam přidám i nácvik magických momentků – kouzelných okamžiků, které když umíš v ženě vyvolat, rozbuší se ji srdce a zvlhne… a pak už je to hračka ať máš úmysly jakékoliv! 😉

Co Tě na nácvicích „OSLOVOVÁNÍ ZASTAVOVÁNÍ“ čeká?

 • Porozumíš principům úspěšného oslovování ve dne
 • Jak nespadnout do role kamaráda včetně nácviku
 • Jakou mít řeč těla při oslovení a nedělat chyby
 • Trénink oslovování pro svádění na ulici
 • Trénink oslovování pro obchody s oblečením
 • Trénink oslovování pro kryté bazény a sauny
 • Trénink oslovování pro MHD, nákupáky aj.
 • Trénink oslovování pro kluby a bary
 • Trénink oslovování na oslavy a párty
 • Trénink jak efektivně vždy zastavit ženu
 • Jak konverzaci po oslovení nasměrovat k sexu

Co Tě na nácvicích „HRAVÉHO SVŮDNÉHO TANCE“ čeká?

 • Trénink vyzývání žen k tanci
 • Trénink jak dominantně odvést ženu na parket
 • Trénink různých způsobů klubového tance
 • Trénink tancování se 2 ženami najednou
 • Trénink jak se dostat do skupinky 2-3 žen
 • Trénink sexuálních momentů v tanci
 • Trénink jak přejít v tanci k líbání
 • Trénink magických momentků v tanci

Přestaneš po nácvicích dělat chyby, jako dělá 95% populace. Proto je ženy odmítají a místo rande následuje jen otočení jejich boků se změnou chůze „rychle pryč“. Již se Ti nebude stávat, že nebudeš rozumět signálům řeči těla a ženy Tě budou odmítat. Naopak budeš umět cíleně reagovat na malé drobnosti i jejich „testy mužnosti“, což způsobí velkou výhru, to Ti garantuji. Podrobná zpětná vazba ode mě i od asistentek. Prostě prima víkend, jenž tě SKOKOVĚ POSUNE!

Na těchto výjimečných nácvikách prostě nesmíš chybět! Jen praxe dělá mistry. Tak se pojď zdokonalovat a trénovat. Užít si pak s novými zkušenostmi, vyšší sebejistotou a spoustou tipů a triků skvělý podzim a zimu. Už je za dveřmi!

Těším se právě na Tebe chlape. Bude to jízda!

David Hůrka, kouč a lektor Akademie Flirtu
autor video-tréninků Zákony Atraktivity,
Jak Sbalit Kamarádku a Letní Flirt

Organizační informace:

Kdy? 10. 12. 2016 (v SO 9-13h, v SO 15-19h, bloky jsou intenzivní a bez přestávek)
Kde? Praha 3 u metra Jiřího z Poděbrad
Za kolik? „Oslovování zastavování“ za 2990 Kč 1990 Kč, „Hravý svůdný tanec“ za 2990 Kč 1990 Kč
Sleva? Přijď na celý den a získáš 1 000 KČ SLEVU! Tj. cena za oba dva tréninky je pouze 3990 Kč 2990 Kč včetně DPH a všech poplatků.
Pro koho? Pro všechny chlapy, kteří se chtějí rychle posunout a něco pro to také udělají.
Jak se přihlásit? Vyplň formulář níže a zaplať účastnický příspěvek a máš místo jisté.

Tak co, investuješ do sebe nabitý jeden den
a ušetříš si roky zklamání a odmítání?

………………………………………………………………………………………………………………………

Natrénuj si jak na ženy přímo na asistentkách.
Balení žen bude pak rázem jednodušší!

kolaz-b4

kolaz-b4

kolaz-b4

„Na kurzu svádění se mi otevřel nov obzor znalostí a dovedností, jak oslovovat ženy a pracovat s nimi, spousty zajímavých poznámek, zajímavých přednášek a zábavy.“
František Složil

„Trénink byl supr, určitě všem doporučuji, ničeho nelituji. „
David

„Trénink se mi líbil, určitě mi něco dal, co se projeví s odstupem času.“
Honza Hušák

CO TI DÁ VÍC, TEORIE NEBO TRÉNINK NA REÁLNÝCH ŽENÁCH SE ZPĚTNOU VAZBOU?